Her evin ihtiyacı dekoratif puflar

her-evin-ihtiyaci-dekoratif-puflar
  • Mobilya
  • 31.10.2017 10:21:17
  • 0 Yorum
  • 1159

Evinizde dekorasyonu tamamlayacak, canlı renk ve desenleri ile yaşam alanlarını hareketlendirecek birbirinden şık ve dekoratif puf modelleri arasında ahşap ayaklara sahip olan tarzları ile mekanda sıcak ve samimi bir etki yaratabilirsiniz. Bir çok canlı renge ve desen seçeneğine sahip olan bu şık tasarımlar yatak odasından oturma odasına kadar her alanda rahatça kullanılabilecek şık ve stil sahibi tasarımlar. Yazımızda bugün özellikle geleneksel motiflerin ön plana çıkarıldığı, ahşap ayaklar ile her tarz dekorasyona rahatça uyum sağlayabilen şık puf modelleri seçtik sizler için. Eviniz ister modern ister klasik çizgilere sahip olsun dekoratif puflar evinize renk ve tarz katacaktır.

Evde geleneksel çizgilerden hoşlanıyorsanız LorenceHome imzası taşıyan dekoratif kilim desenli puf modelleri ile yaşam alanlarını tam istediğiniz tarzda ve desenlerde dekore edebilirsiniz. Markanın puf modellerinde tercih edilen ahşap ayaklar mekana sıcak ve samimi bir hava katıyor aynı zamanda.

Etnik desenlerin tercih edildiği aynı zamanda minimalist tasarıma sahip bu mavi dekoratif puf kullanıldığı her alanda rahatça odak noktası haline gelebilen bir tasarım. Mavinin çekiciliğini evinize yansıtmanın en şık ve dekoratif hali.

Aynı zamanda bir çok farklı desene ve renk tonuna sahip desenli puflar hem oturma odası hemde yatak odası gibi mekanlar için çok ideal tasarımlar.

Patchwork tarzı tasarımların öne çıktığı ev dekorasyon stilleri için kilim desenli puf modelleri şık bir tamamlayacı görevi görebilir.

LorenceHome imzası taşıyan dekoratif puflar  kayın ağacından ayaklara sahip, ayaklarda sadece naturel vernik kullanılmış. Kolay temizlenebilen aynı zamanda dayanıklı ve kırışmaz özelliğe sahip keten elyafı ve pamuk dokuma kumaşlar uzun yıllar sorunsuz bir kullanım için avantaj sağlayan özellikleri arasında.

Oturma odası yada yatak odası gibi alanların enerjisini yükseltebileceğiniz birbirinden güzel ve renk ve desen seçeneklerine sahip puflar ortamı rahatça hareketlendirebilecek yapıya sahipler. Markanın tasarımlarında tercih ettikleri desen ve renk seçenekleri bir çok farklı dekorasyon tarzı için oldukça ideal. Modern, country yada retro tarzı iç mekanlara uyumlu renk tonları ve desenleri ile şık bir tamamlayıcı.

Mekana enerji veren aynı zamanda dekoratif bir tasarıma sahip olan puf modelleri arasından sizler için seçtiğimiz stil sahibi tasarımları yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

       

Yorumlar