Mobilyalarda Siyah Şıklığı!

mobilyalarda-siyah-sikligi
  • Mobilya
  • 12.4.2018 14:24:36
  • 0 Yorum
  • 1154

iyah mobilya kullanarak yaşam alanlarını zarif ve şık bir hale getirebilirsiniz. Siizn için bu renk aslında dekore edilmesi çok zormuş gibi görünüp gözünüzde büyütebilirsiniz. Ancak doğru dekorasyon fikirleri ile siyahın zarafetini kullanabilirsiniz. Genel anlamıyla evinize bir imaj değilde sadece aydınlık bir hava olsun istiyorsanız çokta tercih edebileceğiniz bir renk olacağını da söylememiz mümkün değildir.

Her ne kadar siyah mobilyaları aydınlık renklerle de kullansanız, açık renklerin sağladığı aydınlık hissini elde etmeniz çok mümkün değil.yani Bu kombini yaparken siyahın arkasına aydınlığı gizleyebilmeyi de becermiş olmanız işlerinizi bir hayli kolaylaştırmaya yeterli olacaktır.Gelelim bunlar için neler yapmanız gerektiğine bunlar oldukça uç unsurlar gibi görünselerde aslında hiçte öyle değillerdir.bu yüzdendir ki sizde oldukça dekoratif fikirler sunabilmek açısından bir hayli yeterli olabileceklerdir.

Oturma düzeninde siyah mobilya tercih ettiğiniz zaman, diğer mobilyaların yanı sıra duvar rengi seçimi de son derece önemlidir. Siyah mobilyalar için parlak ve yumuşak renkleri kullanabilirsiniz. Siyahın mat tonlarını kullanmak sizin her zaman dekorunuza artı bir güzellik katabilmeye yeterli olacaktır bu yüzdendir ki bunları kullanabilmek istiyorsanız bir an önce odanızın sadece tek bir köşesine dahi ufak bir siyah dokunuşuyla ahenk yaratın.

Sinem  Özdemir

Yorum Yap

       

Yorumlar